Studio Niecodzienne

Sesje rodzinne i indywidualne

Aby uwiecznić ulotne chwile i mieć pamiątkę na wiele lat, proponujemy profesjonalne sesje fotograficzne. Zdjęcia to małe dzieła sztuki, które mogą opowiadać wyjątkowe historie i przekazywać ważne emocje. Jeśli chcecie utrwalić wspomnienia, w naszej ofercie obok biznesowej, znajdują się sesja rodzinna lub indywidualna w Pajęcznie. Zdjęcia wykonujemy w naszym profesjonalnym studio w różnych aranżacjach tła bądź w plenerze: w lesie, w sadzie, w ogrodzie, na polu, nad jeziorem lub na plaży. Stworzymy na migawkach magiczną aurę niezależnie od miejsca, w którym zostaną wykonane.

 

Tworzenie rodzinnych portretów może być wspaniałą przygodą! Każda grupa bliskich ma inną, niepowtarzalną historię i dynamikę relacji, które możemy przedstawić na zdjęciach. Portrety emanujące miłością, bliskością i radością mogą stać się ozdobą ścian w domu.

 

Czasami łatwo jest zapomnieć jak wyglądało się kilka lat wstecz, jaką osobą się było. Możemy utrwalić te wspomnienia wykonując indywidualne fotografie, które wiernie oddadzą charakter osoby i podkreślą atuty urody. Dbamy o to, by każde zdjęcie było wyjątkowe i niepowtarzalne oraz cieszyło oko.

TELEFON

E-MAIL

biuro@studioniecodzienne.pl

 

 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt