03 listopada 2019
Pierwszy etap sesji wizerunkowej dla Instytutu Urody zakończony. To kolejna realizacja naszego studia, którą chcemy pokazać, że warto zadbać o wizerunek swojej firmy/marki osobistej. A
19 września 2019
Przemek Trawczyński w studio zagościł z naszej inicjatywy. Klimatyczna sesja młodego i utalentowanego filmowca 🎬odcisnęła pozytywne🙂 piętno na matrycy naszego aparatu wpuszczając przez obiektyw promień
16 sierpnia 2019
Firma to poważna inwestycja. Tak też podchodzimy do sesji biznesowych, pomagając w budowaniu profesjonalnego wizerunku naszych Gości.  Portret na białym tle to klasyka którą warto

Najnowsze historie

Studio Niecodzienne

fotografia biznesowa

To nie są po prostu zwykłe pozowane portrety pracowników na wyższych czy niższych szczeblach - to ukazanie głębokiej pasji, absolutnego profesjonalizmu i nieukrywanego sukcesu. Całość powinna przede wszystkim wzbudzać zaufanie w odbiorcach, czyli potencjalnych klientach oraz partnerach. Sesje biznesowe mają obecnie kluczowe znaczenie w rozwoju przedsiębiorstwa, ponieważ pozwalają pokazać, że za produktami i usługami kryją się prawdziwi ludzie. W czasach anonimowych korporacji już kilka zdjęć może przełożyć się na realne efekty.

Studio Niecodzienne otrzymało swoją nazwę nie bez powodu - podchodzimy w nietypowy, niecodzienny sposób do każdej sesji. Jako jedni z niewielu wierzymy, że fotografia biznesowa nie powinna być nudna. Zamiast tego powinna przykuwać uwagę odbiorcy, pozostawać w jego pamięci i przypominać o sobie za każdym razem, gdy będzie myślał o produktach, które oferuje również Państwa firma. Osiągamy to poprzez uważnie dobrane lokalizacje, przemyślaną grę światła, a także odpowiednio dostosowane ujęcia, przekraczające standardowe oddalenia i zbliżenia.

Każda biznesowa sesja fotograficzna realizowana przez Studio Niecodzienne uwzględnia jeszcze jeden, bardzo ważny aspekt: Państwa oczekiwania i potrzeby. To właśnie osoby prowadzące przedsiębiorstwo wiedzą najlepiej, co może zachęcić ich potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Dlatego przed wykonaniem zdjęć usiądziemy i porozmawiamy. Wierzymy, że dzięki temu wszystkiemu powstaną niesamowite ujęcia plenerowe i studyjne, których nikt nie przeoczy wzrokiem.

fotografia reportażowa

Ich zadaniem wcale nie jest wyłącznie wierne przedstawienie wydarzenia. Sesje reportażowe powinny wzbudzać w odbiorcy wrażenie, jakby był ich uczestnikiem w momencie, gdy się odbywały. Jest to niezwykle trudne do osiągnięcia i wymaga od fotografa niezwykle dużo doświadczenia, kreatywności oraz gotowości do dostosowania się do nawet najbardziej wymagających warunków. Jak dobrze, że Studio Niecodzienne właśnie to może Państwu zaoferować, chętnie podejmując się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń - i znakomicie je realizuje!

Nie chwalimy się bezpodstawnie. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w doniosłych wydarzeniach publicznych i prywatnych, uwieczniając każdy istotny gest i emocję. Fotografia reportażowa jest naszą pasją, ponieważ pozwala nam ukazywać uczestników bez sztucznego pozowania czy aranżowanych reakcji. A w ten sposób ujawnia się prawdziwe piękno i urok każdego ujęcia, budząc jeszcze większy zachwyt. Zyskują Państwo niepowtarzalną pamiątkę, którą będzie można z dumą pokazywać bliskim.

Sesje reportażowe są również doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw - uwieczniając na zdjęciach konferencję, imprezę integracyjną czy po prostu dzień z życia firmy, mogą Państwo pokazać klientom swój biznes od innej strony. Tym samym mogą oni poczuć większe zaufanie wobec marki oraz zachęci ich to do skorzystania z Państwa oferty.

Jeżeli już planują Państwo zorganizować dowolne wydarzenie, prosimy o informację, a wyjaśnimy dlaczego zlecenie sesji reportażowej Studiu Niecodziennemu to najlepsza decyzja, jaką można podjąć.

najnowsze realizacje

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt