PRZYDATNE INFORMACJE

 

Krzysztof tel. 793 289 053

Iwona tel. 531 062 430

fncodzienny@gmail.com

W KILKU SŁOWACH O TYM CO ROBIMY

 

Sesje biznesowe, wizerunkowe, 

opracowania graficzne i lifestyle w fotografii to to co daje nam pełną satysfakcję z wykonanej pracy. Dopełnieniem jest reportaż z wydarzeń gdzie chwile nie do powtórzenia zostają uwiecznione w kadrach przez nasze aparaty.

FOTOGRAFIA DLA BIZNESU

To fotografia z myślą o biznesie oraz ludzi żyjących z pasją. Na zdjęciach pokazujemy jak wygląda firma od środka. To klasyczne zdjęcia biznesowe właścicieli, pracowników firmy czy niecodziennych osobowości napędzanych pasją. Celem naszych fotografii jest prezentacja marki firmy lub marki osobistej w Internecie.

SESJE RODZINNE ORAZ INDYWIDUALNE

Rodzinne sesje studyjne oraz plenerowe to wspólna przygoda zarówno dla rodzin ale także dla naszego studia. Każda sesja jest inna, każda Rodzina przychodzi do Nas z inną energią i historią. Wspólnie przetwarzamy to wszystko w trwałe kadry dla pięknych wspomnień. 

Podczas reportażu fotograficznego jesteśmy bacznymi obserwatorami wydarzenia. Rejestrujemy w kadrach ważne momenty z życia firmy oraz wzniosłe chwile w życiu osobistym.

Podczas rozmów z naszymi klientami podkreślamy, że wykonanie zdjęć to dopiero początek przygody. Zrealizowane zdjęcia z sesji są idealną bazą do dalszych projektów: materiałów firmowych do social media - tła, zdjęcia profilowe, wizytówki, gadżety firmowe, banery - to tylko nieliczne, wymienione przykłady z wielu innych materiałów graficznych budujące spójny wizerunek firm i marek osobistych. 

OPRACOWANIA GRAFICZNE

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Oryginalna fotografia

Studio Niecodzienne to miejsce tworzone od początku przez nas, czyli Fotografa Niecodziennego - Iwonę oraz Menadżera i asystenta w jednej osobie - Krzysztofa. Jeden ustala termin, zakres i plan działania. Druga zaś jest mistrzem operacji, przy której cały czas asystuje ten pierwszy! We dwoje budują jedną całość, która tworzy bezwarunkowo udany team. Efektem współdziałania są (nie)codzienne sesje biznesowe. Oczywiście to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Fotografia rodzinna i reportażowa niezmiennie towarzyszy nam od pierwszych dni, pomagając lepiej zrozumieć i zaprezentować najgłębsze emocje i najważniejsze wydarzenia.

 

Nie przerażają nas sesje plenerowe, nie są nam także obce te studyjne. Chętnie je ze sobą łączymy, aby całość stała się spójną historią, snutą przez postacie widoczne na każdym zdjęciu. Wiemy też, jak sprawić, aby fotografia biznesowa była zarazem profesjonalna i ciekawa, czyli budziła zaufanie potencjalnego klienta oraz przykuwała uwagę i zapadała w pamięć. Dajcie nam szansę, a udowodnimy, że Studio Niecodzienne poradzi sobie z każdym wydarzeniem, firmą czy rodziną!

PORTFOLIO 

23 września 2019
Pobliski leśny klimat, dwoje wspaniałych, młodych, zakochanych w sobie ludzi i my :) Do wykonania takiej sesji nie trzeba uskuteczniać dalekich podróży, wystarczy pajęczański las
19 września 2019
Przemek Trawczyński w studio zagościł z naszej inicjatywy. Klimatyczna sesja młodego i utalentowanego filmowca 🎬odcisnęła pozytywne🙂 piętno na matrycy naszego aparatu wpuszczając przez obiektyw promień
01 września 2019
Chrzest Wiktorii był dla niej i jej rodziców dniem pełnym emocji. Po rodzinnych zdjęciach na sali, przenieśliśmy się w pobliski bajkowy plener! Bajkowy i delikatnie

NAJNOWSZE HISTORIE

TELEFON

E-MAIL

biuro@studioniecodzienne.pl

 

 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

MASZ PYTANIA? NAPISZ

TELEFON

E-MAIL

biuro@studioniecodzienne.pl

 

 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA? NAPISZ

KONTAKT